תגיות:

תכנית הטלוויזיה 80 וארבע ADHD  וקשרים

אם יש כוח אחד בעולם שיוצר את כל מה שטוב הוא הכוח של קשרים, שייכות למשהו שהוא גדול ממך, זוגיות, קבוצת שייכות, רעיון או חזון. קשר לאמנות, לטבע, לחיה. קשר למקומות, לפעילויות. בקשרים אנחנו מוצאים את עצמנו הטוב יותר. ומוצאים את ההשראה ואת הכוחות הגדולים ביותר.

מה שיוצר את ההיפך הוא חוסר קשרים, הפרדה, סקטוריאליות היוצרים הרבה כעס, פחד, דאגה ובידוד, הרבה אנשים מרגישים שהם נשארו לבד התחושה שאין להם את החיים שהם רצו התחושה של חוסר קשר, חוסר שייכות, חוסר הערכה, כשאין את זה, שלא מכירים אותכם בשם. זה מצב קשה לכל בני האדם. אבל יותר מכל לאלו עם  ADHD אשר מרגישים לעיתים קרובות לא מובנים ולא שייכים.

צפינו בשבועיים האחרונים בתכנית הטלוויזיה 80 וארבע. המפגש בין הקשישים לילדים מוכיח בצורה מופלאה שאם נרשה לעצמנו להיות כאלו, פשוטים, אמיתיים וניצור קרבה כמו הזקנים והילדים נרוויח עולמות. כי הרי עמוק בתוכנו כולנו זקוקים לזה וכולנו חווים סיפוק רגשי אמיתי רק מקשר חם ואוהב ומההרגשה שהחיים הם משחק שווה לשחק אותו ביחד.(מתוך בואו ראו דנה נהרי פייסבוק)

והמסקנה המתבקשת אחד הכוחות החשובים ביותר לטיפול בADHD הוא כוח הקשרים. כמו שמתבקשים לקחת ויטמין C צריך לקחת ויטמין קשרים.

הטיפול המומלץ הוא לייצור קשרים לתקשר עם אנשים בסופר לחייך להגיד שלום אפילו להתלונן על מזג האויר. לא חייבים להגיד תמיד את הדבר המקובל, אפשר גם להתווכח אבל לאהוב אחד את השני. להצטרף לקבוצות חברתיות, עמותות התנדבות, קבוצות ספורט, כל מה שמאפשר קשרים  מחזק את החוסן,את האישיות וכמובן משפר את איכות החיים של האנשים עם ADHD

היופי בקשרים שהם חינם ואין שום מגבלה בכמות וזה הכוח הגדול ביותר שניתן להיעזר בו כדי לקדם אותנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.