תגיות:

, ,

בחודשיים האחרונים התוודעתי לשתי טכנולוגיות המייעלות מאד את יכולות הארגון של כל האנשים ושל אנשי הADHD בפרט. באותה הזדמנות  אני גם מזכיר טכניקה נוספת שכבר ציינתי בעבר.

1. טיימר משוכלל -יישום של גוגל כרום

עם אפשרות של כיוון לשעה או למספר דקות ו/או שניות עם השמעת צליל מיוטיוב, ותמונות לפי בחירה לתזמון משימות במהלך יום לימודים ו/או עבודה קל לשימוש. כמובן כרוך בחיבור לדפדפן גוגל כרום.

לינק ליישום http://www.timer-tab.com

2. doittomorrow – אפליקציה מעולה לארגון משימות יומיות וחינמית

האפליקציה ניתנת לשימוש בסמרט פון מדגמי אי פון או  גלקסי, מאפשרת רישום משימות יומיות, מחיקה של משימות שבוצעו והעברה אוטומטית של המשימות שלא בוצעו ליום המחרת.  מספר חברים עם ADHD המליצו בחום אחרי התנסות של מספר שבועות.

 

LEECH BLOCK    .3 – איך לא חשבו על זה קודם

הפעם אחד הרעיונות היפים והמיוחדים שנועד למנוע בזבוז זמן במסגרת יום העבודה. רעיון נפלא לאנשים עם ADHD  הנסחפים שעות מיותרות באתרים מיותרים, הרבה מעבר למה שהם רוצים או מתכננים.

LeechBlock הוא מוצר פשוט,  כלי שנועד לחסום את אותם אתרים מבזבזי  זמן העלולים לשאוב את כל התפוקה מיום עבודה.( אתם יודעים, אותן רשתות חברתיות או אתרי ספורט ואחרים) כל מה שאתה צריך לעשות הוא להגדיר איזה אתרים לחסום ואז לחסום אותם.

ניתן להחליט על עד ששה אתרים, עם זמנים שונים וימים שונים לכל סט של אתרים. ניתן לחסום אתרים למסגרת זמן מוגדר כמו למשל   17:00 – 9:00  אחרי פרק זמן מוגדר (למשל 10 דקות בכל שעה) או בשילוב פרק זמן ומסגרת זמן(10 דקות בכל שעה בין 9:00 ל17:00 ). בנוסף ניתן אפילו להגדיר סיסמא לכניסה לאתרים המוגדרים כדי להאט אותך ברגעי חולשה.

לסיכום, אפשרות נוספת חשובה ה LeechBlockמנהל מעקב אחרי הכמות המצטברת של הזמן שבילית באתרים השייכים לאותו בלוק סט.

להורדת התוכנה רצוי להשתמש בדפדפן FIREFOX

download LeechBlock

לאינפורמציה נוספת ולהפעלת התכנית

http://www.proginosko.com/leechblock.html

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *