אימון אישי להפרעת קשב וריכוז

אימון אישי להפרעות קשב וריכוז
תחום הפעילות המרכזי שלי הוא אימון המשולב בגישת הCBT למתבגרים ומבוגרים עם ADHD, ויזמים עם הפרעת קשב וריכוז.
אני משלב בעבודתי את הידע שצברתי בלימודי הCBT, את גישת המינדפולנס וכמובן האימון האישי בדגש על הפרעת קשב וריכוז. אני עושה זאת משנת 2001.
כמה מילים על גישת האימון לADHD
אימון לADHD הוא שותפות מתמשכת העוזרת ללקוחות לחיות חיים יותר אפקטיביים ומספקים; זאת על-ידי העמקת למידתם, שיפור הביצועים שלהם, ושיפור איכות חייהם. לקוחות עם ADHD הם בעלי אותם צרכים אנושיים כמו כל לקוחות אימון אחרים, אבל נאלצים להתמודד גם עם אתגרים הקשורים – לADHD, אשר יכולים לפגוע באיכות חייהם. אתגרים אלו יכולים לכלול היפראקטיביות, אימפולסיביות ו/או חוסר קשב, ואף האמונה שהם אינם יכולים להשיג את מטרותיהם מכיון שיש להם ADHD .
מאמנים ל-ADHD תומכים בלקוחותיהם בפיתוח הבנה מקיפה הן על הטבע של ADHD והן על ההשפעה של ה-ADHD על איכות החיים של לקוחם. בנוסף, מאמנים ל-ADHD עובדים עם לקוחות ליצירת מבנה, תמיכה, מיומנויות ואסטרטגיות. אימון עוזר ללקוחות עם ADHD להישאר ממוקדים על מטרותיהם, להתמודד עם מכשולים, ועם נושאים מרכזיים הקשורים ל-ADHD כמו: ניהול זמן, ארגון, הערכה עצמית,השגת בהירות ותפקוד בצורה יותר אפקטיבית.
מאמנים ל-ADHD עובדים עם לקוחותיהם לפיתוח אסטרטגיות שיניעו אותם קדימה לעבר מטרותיהם, העמקת מודעותם העצמית ומעבר לחיים מספקים ומלאים יותר.

2 thoughts on “אימון אישי להפרעת קשב וריכוז

  1. אני לא מרוויחה כלום ומאד רוצה להעזר?

    1. שלום פערי תתקשרי אלי ל0502516709
      ראובן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.