ראובן סדן

מי אני ? בן  60 אב לשני בנים אלון ונועם, נשוי לאתי, גר בישוב קדימה.

במשך 15 שנים עסקתי בחינוך בלתי פורמלי, בתנועות נוער ובניהול מתנ"סים. בשנת 1995 התוודעתי לראשונה לתחום הפרעת קשב וריכוז ADHD , בהמשך ניהלתי במשך 7 שנים את עמותת ביחד עמותת הורים לילדים עם ADHD,בשנים 2005-2009 כיהנתי כחבר המועצה המקומית קדימה צורן כמחזיק תיק החינוך.

ב16השנים  האחרונות עוסק בהכשרת מאמנים ובאימון אישי למתבגרים מבוגרים ויזמים הסובלים מהפרעת קשב ומנהל את ארגון המאמנים הישראלי לADHD    בשנים האחרונות, במסגרת לימודי התואר השני בייעוץ חינוכי חקרתי את אפקטיביות האימון בעבודת תיזה שהגשתי לסיום הלימודים, בהמשך למדתי CBT, ובשנה האחרונה לומד NLP כדי להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלי.

גישתי באימון מבוססת על משפטו של פרופסור  ראסל בארקלי- " ADHD  היא לא בעיה של לדעת מה לעשות אלא בעיה של לעשות את מה שיודעים" . מכאן נגזרת אמונתי בגישת האימון. האפקטיביות של האימון נגזרת משילוב גורמים- א' עבודה על מטרה חשובה למתאמן, מציאותית, ואמיתית( לא למען אחרים) ב' גיבוש אסטרטגיות הלוקחות בחשבון את הפרעת הקשב ומסייעות לעקוף אותה או לצמצם את השפעתה. ג' תמיכה של המאמן במתאמן המסייעת לו לזהות את תחומי החוזק שלו, לחגוג הצלחות וללמוד מטעויותד' שמירה על מיקוד במטרה ולהימנע מסטיות מהכיוון

המאמן מספק למאומן מסגרת, תמיכה, מיומנויות ואסטרטגיות.

אני מביא איתי לעבודתי כמאמן הבנה עמוקה לקשיים אתם מתמודדים הסובלים מADHD, ידע עמוק ורחב המבוסס על ניסיון של 15 שנים בתחום, ולימודים במסגרות שונות מקורס אימון בהדרכת סוזן סוסמן מארה"ב, כנסים של ICF (פדרציית האימון הבינלאומית) וCHADD (ארגון ההורים האמריקאי) לימודי תואר שני, CBT וNLP.

ראובן סדן מיקוד להצלחה – אימון ADHD

3 thoughts on “ראובן סדן

 1. שלום,
  אשמח לקבל יותר פרטים על קורס מאמנים שאתה רושם שאמור להיפתח בפברואר.
  עינב

  1. שלום עינב הקורס הבא יפתח לקראת תחילת שנת הלימודים הבאה באוקטובר
   תודה ראובן

 2. אשמח לקבוע אימון טלפוני אם יש-אני מנהלת תוכנית טיפולית לילדים והורים המתחברים לכותר add adhd
  כל טוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.